Manisa Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Sudak ile Manisa Tarım ve Orman İl Müdür Vekili Metin Öztürk Rektörümüze Kutlama Ziyaretinde Bulundu

İlan Tarihi:29.08.2019 11:38:00
 

Manisa Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Sudak ile Manisa Tarım ve Orman İl Müdür Vekili Metin Öztürk, 29 Ağustos 2019 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç’ tebrik ziyaretinde bulundular.

Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı Rektör olarak atanması nedeniyle kutlayan İbrahim Sudak ve Metin Öztürk; Üniversitemizle edebiyat, tarih, arkeoloji ve tarım alanlarında ortak çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini dile getirdiler.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç ise, “Manisa'daki kurum ve kuruluşlarla yapılacak ortak projelere büyük önem arz ediyor ve destekliyorum. Üniversitemizin Manisa’ya her anlamda değer katması için ben ve yönetimdeki arkadaşlarım, elimizden gelen tüm çabayı gösterecek ve yeni projeler üreteceğiz” dedi.

 

Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü - Telefon: 0236 201 10 70 - Faks: 0236 201 14 53 - E-Posta : basin@cbu.edu.tr - Web: basin.cbu.edu.tr