Obasya Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Pala’dan Rektör Ataç’a Teşekkür Ziyaret

İlan Tarihi:4.02.2021 18:36:00
Güncelleme Tarihi:2.03.2021 14:10:00
 

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç; Obasya Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Pala ile Yönetim Kurulu Üyesi Altan Türe ve MCBÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersin Minareci’yi makamında kabul etti.

Rektör Ataç, Obasya Turizm Geliştirme Kooperatifi’nin, Zafer Kalkınma Ajansı’ndan hibe almaya hak kazanan "Obasya Ekolojik Yaşam Merkezi Projesi" hakkında, Kooperatif Başkanı Mustafa Pala, Proje Koordinatörü Altan Türe ve projede danışmanlık görevini üstlenen MCBÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersin Minareci tarafından bilgi aldı.

Obasya Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Pala; "Ekolojik Yaşam Merkezi Projesi’ni destekleyen, bu amaçla projeye iştirakçi olarak katılan üniversitemizin Rektörü Prof. Dr. Sayın Ahmet Ataç’a bilgi sunmak ve teşekkür etmek amacıyla buradayız. Rektörümüze verdiği destek ve başlattığımız üretken iş birliği için tüm kooperatif ortaklarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Projemizin sürdürülebilirliğine ve gelişmesine üniversitemizin katkısı, yeni projelerimizin yolunu açacaktır." dedi.

MCBÜ Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersin Minareci’nin projenin hazırlanması sırasında başlattığı danışmanlığı sürdürdüğünü, bununla beraber iş birliğinin sürmesi ve uygulama çalışmalarının yapılması amacıyla üniversiteye Obasya yerleşkesinde, 10 bin metrekarelik bir araziyi uygulama alanı olarak tahsis ettiklerini belirten Pala; "Böyle başarılı hizmetler veren bir üniversitemizin olması Manisa ve bölgemiz için önemli bir kazanımdır" diye belirtti.

Kentimizin, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasına katkı yapacak, katma değer sağlayacak tüm projelere destek vermeye hazırız" diyen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, konuşmasını şöyle sürdürdü; "Hiç kimsenin kuşkusu olmasın ki üniversitemiz, kentimizin gelişmesi yönündeki çalışmaların her zaman yanında olarak, üniversitemizin ve kentimizin birlikte gelişmesine katkı vermeye devam edecektir. Salgın bittiğinde, başlattığımız bu üretken iş birliğini çalıştaylarla ve benzer etkinliklerle zenginleştirmeliyiz" ifadelerine yer verdi.

Ziyaretin sonunda, Obasya Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Pala, üniversitenin değerli Rektörü ve aynı amaç doğrultusunda kenetlenen kadrosunu yürekten kutladığını, uzattıkları elin havada kalmadığını belirtti.


759 görüldü.    0 Paylaşıldı
obasya_ekolojik yaşam merkezi projesi _1_ obasya_ekolojik yaşam merkezi projesi _3_ obasya_ekolojik yaşam merkezi projesi _2_ _DSC0330
Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü - Telefon: 0236 201 10 70 - Faks: 0236 201 14 53 - E-Posta : basin@cbu.edu.tr - Web: basin.cbu.edu.tr
759
© Copyright MCBÜ Bilgi İşlem Daire Bşk.   ||   Web Sitesi Kullanım Politikası