Üniversitemiz ile Pakistan Sialkot Üniversitesi Arasında “İyi Niyet Protokolü” İmzalandı

İlan Tarihi:29.04.2019 16:32:00
 

Üniversitemiz ile Pakistan Sialkot Üniversitesi arasında, “İyi Niyet Protokolü” imzalandı. Protokol imza töreni, 26 Nisan 2019 tarihinde Üniversitemiz Rektörlüğünde gerçekleştirildi.

İmza törenine Rektörümüz Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, Pakistan Sialkot Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ijaz Ahmad Qureshi, Somali Mogadishu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve Başbakanlık Baş Danışmanı Prof. Dr. Abdurrahman Abdullahi, Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Mıynat, Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mahmut Karğın ve konuk üniversitelerden gelen diğer öğretim üyeleri katıldı. 

Rektörümüz Prof. Dr. A. Kemal Çelebi ve Pakistan Sialkot Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ijaz Ahmad Qureshi arasında imzalanan iyi niyet protokolüne göre, iki üniversite arasında en yakın zamanda Mevlana Değişim Programı anlaşması yapılması ve ortak projeler gerçekleştirilmesi amaçlanıyor.

1 _1_ 1 _2_
1 _3_
Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü - Telefon: 0236 201 10 70 - Faks: 0236 201 10 71 - E-Posta : basin@cbu.edu.tr - Web: basin.cbu.edu.tr