AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’den Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç’a Kutlama Ziyareti

İlan Tarihi:8.08.2019 11:32:00
Güncelleme Tarihi:8.08.2019 11:35:00
 

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi; AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, AK Parti Manisa İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Lale ve AK Parti Yunusemre İlçe Gençlik Kolları Başkanı İlkcan Durmaz ile birlikte, 7 Ağustos 2019 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç’a tebrik ziyaretinde bulundular.

Prof. Dr. Ahmet Ataç, Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ile il ve ilçe yöneticilerini Üniversitemizde konuk etmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Manisa Milletvekili İsmail Bilen ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Üniversitemiz Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı tebrik ederek, görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular. Üniversitemizin Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden biri konumuna gelmesi için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini ifade ederek,  Prof. Ataç ve ekibine başarılar dilediler. 

 

1 2
3 4
Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü - Telefon: 0236 201 10 70 - Faks: 0236 201 14 53 - E-Posta : basin@cbu.edu.tr - Web: basin.cbu.edu.tr