Demirci Eğitim Fakültesinde Dekanlık Devir-Teslim Töreni Yapıldı

İlan Tarihi:22.08.2019 16:57:00
Güncelleme Tarihi:22.08.2019 18:20:00
 

Demirci Eğitim Fakültesinde, 15 Ağustos 2019 tarihinde Dekanlık Devir-Teslim Töreni yapıldı. Demirci Eğitim Fakültesi Dekanlığına Akhisar Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Çetin atandı.

Devir-Teslim Töreninde, kendisini bu göreve layık gören Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç’a teşekkür ederek konuşmasına başlayan Prof. Dr. Ahmet Çetin, “Ben de Eğitim Fakültesi mezunuyum. Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç’ın Eğitim Fakültesi Dekanlığı döneminde göstermiş olduğu başarıları hepimiz biliyoruz. Şimdi de bize Rektörümüz olarak vereceği destekle ve akademik-idari personelimizin katkılarıyla Fakültemizi daha da ileriye götürmek arzusundayım” dedi.

Törene Eğitim Fakültesinin tüm akademik ve idari personelinin yanında Tütün Eksperliği Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rana Kibar, Akhisar Melek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kadir Ay, Salihli Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Cihangir Alaca, Kırkağaç Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Konuralp, Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halil Babacan, Salihli Meslek Yüksekokulu eski Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Adnan Erdal, Akhisar Meslek Yüksekokulu personeli ve Muradiye eski Belediye Başkanı Münir Kibar katıldı.