Rektör Ataç Büyükşehir Belediye Başkan’ı Ergün’e Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi

İlan Tarihi:26.03.2021 19:28:00
Güncelleme Tarihi:2.04.2021 11:55:00
 

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e yeni hizmet binasının hayırlı olması dileklerini iletmek üzere nezaket ziyaretinde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil ve Nursel Ustamehmetoğlu, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü’nün de hazır bulunduğu ziyaret, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamında gerçekleşti.

Manisa’yı Manisa’ya yakışır bir hizmet binasına kavuşturdukları için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün nezdinde tüm ekibine teşekkür eden Rektör Ataç, "Hayırlı olsun diyerek sevincinizi paylaşmak istedik. Bugüne kadar neye ihtiyacımız olduysa yanımızda oldunuz. Bunun için de ayrıca teşekkür etmek isteriz" ifadelerini kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Manisa Celal Bayar Üniversitesi Akademisyenlerinin hazırladıkları Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla hayata geçen "Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa" adlı 4 ciltten oluşan eseri Rektör Ataç’a armağan eden Başkan Ergün, “Manisa’mızın geçmişine ışık tutacağına yürekten inandığım bir eser” ifadelerine de yer verdi.

"Çalışmayı yapan akademisyenlerimize, destek verip bu noktaya gelmesini sağlayan Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum" ifadelerini kaydeden Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün’e çiçek takdiminde bulundu.


829 görüldü.    0 Paylaşıldı
_DSC0096 _DSC0113 _DSC0103 _DSC0111
Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü - Telefon: 0236 201 10 70 - Faks: 0236 201 14 53 - E-Posta : basin@cbu.edu.tr - Web: basin.cbu.edu.tr
829
© Copyright MCBÜ Bilgi İşlem Daire Bşk.   ||   Web Sitesi Kullanım Politikası